Related entegrasyonu


Related entegrasyonu ile;
Kişiselleştirilmiş deneyimler geliştirmeyle birlikte yeni kullanıcılar edinebilir, var olan kullanıcılarınızın davranışlarını analiz edebilir ve hareket halindeki müşterileriniz ile anında iletişim kurabilirsiniz. Segmentlere göre bildirimler gönderebilir ve kampanyalar oluşturup raporlamalar yapabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş ve hedeflenmiş anlık mesajlaşma ile uygulamalarınızın kullanımını ve mobil uygulamalarınızdaki dönüşümlerinizi artırabilirsiniz. Sizler de uygulamanızda kullanacağınız Related entegrasyonu ile hedeflenen mobil push bildirimlerinizi oluşturarak uygulama stratejinizi bir sonraki seviyeye taşıyın !

NOT: Sorun yaşadığınız herhangi bir durumda Nildesk üzerinden Mobil Uygulama departmanımıza talep oluşturarak veya +90 212 612 44 55 nolu numaradan bizleri arayarak yardım alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular ve Özellikler

  • Related mobil uygulama entegrasyonu ücretsiz mi?

    Evet, Related ile anlaştıktan sonra bizlere bilgi verirseniz uygulamanıza ücretsiz olarak Related hesabınızı entegre edebiliriz.

  • Related'ı uygulamama nasıl entegre edebilirim?

    Related ile entegrasyon hakkında bilgi aldıktan sonra bizlere talep veya telefon yoluyla ulaşarak uygulamanız için Related entegrasyonu talebinde bulunabilirsiniz.

  • Related özelliklerinden hangilerini uygulamamda kullanabilirim?

    Related entegrasyonu ile segmentlere göre bildirimler gönderebilir, kampanyalar oluşturup raporlamalar yapabilirsiniz.