Giyilebilir Teknolojiler

Apple Akıllı Saat

E-Ticaret Panel uygulaması ile iOS Akıllı saatinizi bağlayabilir, anlık olarak istatistiklerinizi görüntüleyebilirsiniz.
Akıllı saatinizden uygulamayı açıp, mobil cihazınızdan da hesabınıza giriş yaptıktan sonra Ayarlar(Hesabım)>Apple Watch butonuna tıklayarak bağlantıyı sağlayabilirsiniz.
Bağlantı sağlandıktan sonra Apple akıllı saatinizden günlük ciro bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

NOT: Sorun yaşadığınız herhangi bir durumda Nildesk üzerinden Mobil Uygulama departmanımıza talep oluşturarak veya +90 212 612 44 55 nolu numaradan bizleri arayarak yardım alabilirsiniz.Android Akıllı Saat

E-Ticaret Panel uygulaması ile Android(Samsung, Google Wear OS) Akıllı saatinizi bağlayabilir, anlık olarak istatistiklerinizi görüntüleyebilirsiniz.
Akıllı saatinizden uygulamayı açıp, mobil cihazınızdan da hesabınıza giriş yaptıktan sonra Profil>Akıllı saate bağlan butonuna tıklayarak ekrana gelen QR kod'u okutarak bağlantıyı sağlayabilirsiniz.
Bağlantı sağlandıktan sonra Android akıllı saatinizden günlük ciro bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

NOT: Sorun yaşadığınız herhangi bir durumda Nildesk üzerinden Mobil Uygulama departmanımıza talep oluşturarak veya +90 212 612 44 55 nolu numaradan bizleri arayarak yardım alabilirsiniz.

Gelir İstatistiği

Bir haftalık gelir istatistiğinizi görüntüleyebilir ve günlere göre artış veya azalış durumlarını inceleyebilirsiniz.

Siri Özelliği

Siri dijital asistana sorun e-ticaret siteniz ile alakalı güncel bilgiler versin.

Hemen İndir!

6 ay ücretsiz kullanabilir, paneli mobil uygulamadan yönetmenin keyfini yaşayabilirsiniz!

Hemen İndir!

6 ay ücretsiz kullanabilir, paneli mobil uygulamadan yönetmenin keyfini yaşayabilirsiniz!

Sıkça Sorulan Sorular ve Özellikler

 • Giyilebilir teknolojiyi nasıl kullanabilirim?

  Akıllı telefonunuz üzerinen e-ticaret panel uygulamamızı indirdikten sonra aynı uygulamayı Apple ve Android(Samsung, Google Wear OS) akıllı saatiniz ile entegre ederek kullanabilirsiniz.

 • Uygulama Ücretsiz mi?

  İlk 6 ay ücretsiz kullanabilirsiniz. Sonrasında her ay sadece 49,99 TL ödemeniz yeterlidir.

 • Nasıl Bildirim Alabilirim?

  Öncelikle Tsoft uygulama marketinden "T-Soft Mobile E-commerce Panel" modülünü satın almanız gerekmektedir. (Uygulama linki için buraya tıklayınız.)
  Daha sonra bildirim ayarlarını aktif etmek için "Anasayfa>Ayarlar>Kullanıcılar" sayfasından kullanıcının düzenle butonuna tıklayıp tercihinize göre bildirim ayarlarını aktif etmeniz gerekmektedir.
  Son olarak bildirimlerini açtığınız kullanıcıyı uygulamaya giriş yaptığınız web servis kullanıcısına bağlamanız gerekmektedir.